Tasuta e-kursus algajatele – akordsaade kitarril

Kristo Käo ja Viljandi kultuuriakadeemia pakuvad kõigile soovijatele võimalust omandada ajavahemikul 10. oktoober – 6. november 2016 ilma kodust väljumata oskus saata kas ennast või sõpra kitarril.

Hind: 0 €
Vaba juurdepääsuga e-kursus ehk MOOC (ingl Massive Open Online Course) on avatud registreerimisega täielikult veebipõhine täiendusõppekursus, millel kõik soovijad saavad tasuta osaleda.

Õppejõud: Kristo Käo

Keeled: õppetööd saab läbida nii eesti- kui ka inglise keeles.

Sihtgrupp: osaleda võivad kõik soovijad, eelnevad muusikalised teadmised pole vajalikud. Tulemusliku osalemise eelduseks on kitarri olemasolu ja vähemalt 30 min harjutusaega viiel päeval nädalas kogu kursuse jooksul.

Eesmärk: Kursuse eesmärk on õpetada põhilisi harmooniamängu võtteid akustilisel kitarril, tutvustada tüüpilisi harmooniajärgnevusi 20. sajandi popmuusika näitel ja luua baas iseseisvalt jätkamiseks. Iga osaleja saab juhendajate ning MatchMySound (TM) tarkvara koostöös individuaalset tagasisidet oma esituse ja arengu osas.

Vaata lähemalt!

Kui keegi kursuse läbib või ka üritab läbida ja mingil põhjusel peale esimesi nädalaid pooleli jätab, oleks meil muusikakoolis pärast väga huvitav muljeid kuulata.