2017/18 õppeaastal konkurssidel osalenud õpilased ja nende tulemused

Konkursid kuuluvad meie igapäevatöösse mitte eesmärgi vaid motiveeriva vahendina. Ka motivaatorina ei sobi nad igaühele ega ka mitte igasse konteksti. Konkursid on suur lisatöö nii õpilasele, õpetajale kui kontsertmeistrile ja õpilased, kes ei jõudnud koolidevahelisel konkursil auhinnalisele kohale, väärivad eraldi äramärkimist ka ainult osalemise eest – kõik ei saa kunagi võita. Koolist välja konkureerima minek on igal juhul arendav ja tunnustust vääriv ettevõtmine.
Erialad meie kodulehel on esitatud partituuri järjekorras.

Puhkpill

II oboe ja fagotimängijate rahvusvaheline konkurss Riias

I koht nooremas grupis, Robert Nael, III kl, õp Tarmo Velmet, km Marianne Zhao.

Rahvusvaheline konkurss “Trompetitalendid Tallinn 2018” 

Walter Mägimets, VI kl, õp Jaan Mesi.

Loode-Eesti muusikakoolide puupillimängijate konkurss 

diplom, Robert Nael, III kl, õp Tarmo Velmet, km Marianne Zhao;
Tambet Truu, I klass, õp Kristi Talistu, km Natalja Lunjova.

Loode-Eesti muusikakoolide vaskpillimängijate konkurss 

I koht I vanuserühmas, Regina Allas, I kl, õp Olev Roosa, km Maarja Laas;
I koht II vanuserühmas, Kristo Varul, IV klass, õp Olev Roosa, km Maarja Laas;
III koht I vanuserühmas, Joonas Meikar, I kl, õp. Olev Roosa, km Maarja Laas;
Martin Malk, õp. Olev Roosa, km Maarja Laas;
Walter Mägimets, VI kl, õp Jaan Mesi.

Klaver

XI Loode-Eesti muusikakoolide Eesti klaverimuusika konkurss 

II koht, Matilda Teivejõe, II kl, õp Maiu Roosa;
tunnustus kava väga hea esituse eest, Miia-Maria Vahtel, III kl, õp Maiu Roosa;
Christofer Toom, III kl, õp Maarja Laas.

Loode-Eesti muusikakoolide klaveriõpilaste konkurss, noorem vanuserühm

I koht, Matilda Teivejõe, II kl, õp Maiu Roosa;
II koht, Liisi Kokkar, I kl, õp Karin Kivisild;
II koht, Isabel Aalbok, I kl, õp Maiu Roosa;
III koht, Ingel Paimets, I kl, õp Marianne Zhao;
III koht, Miia-Maria Vahtel, III kl, õp Maiu Roosa;
tunnustus pala hea esituse eest, Getter Majas, I kl, õp Marianne Zhao.

Loode-Eesti muusikakoolide klaveriõpilaste konkurss, vanem vanuserühm

I-II koht, Karmen Tarre, V kl, õp Karin Kivisild;
tunnustus kogu kava hea esituse eest, Merille Mutanen, V kl, õp Maarja Laas;
tunnustus Aleksandrovi etüüdi hea esituse eest, Eleriin Torjus, V kl, õp Maarja Laas.

Akordion

Eesti muusikakoolide liidu vabariiklik konkurss “Parim noor instrumentalist 2018” 

III koht 9-10-a hulgas, Merit Mutanen, II kl, õp Karin Sarapuu;
III koht 11-12-a hulgas, Alari Altjõe, IV kl, õp Karin Sarapuu.

Loode-Eesti regiooni akordioniõpilaste konkurss 

I koht I vanuserühmas, Merit Mutanen, II kl, õp Karin Sarapuu;
III koht II vanuserühmas, Alari Altjõe, IV kl, õp Karin Sarapuu;
Miriam Vahemäe, VII kl, õp Karin Sarapuu.

Viiul

Eesti muusikakoolide liidu vabariiklik konkurss “Parim noor instrumentalist 2018”

II koht B kategoorias kuni 9-a hulgas ja eripreemia eesti helilooja teose hea esituse eest, Katariina Möls, III kl, õp Tanja Günter, km Marianne Zhao.

Loode-Eesti muusikakoolide keelpillimängijate konkurss

II koht kuni 9-a hulgas, Katariina Möls, III kl, õp Tanja Günter, km Marianne Zhao;
Kirke Savitch, V kl, õp Tanja Günter, km Marianne Zhao.

 

Ülevaate koostasid Maiu Roosa ja Tarmo Velmet