Avalik kontsert Saku mõisas

Saku, Saue ja Kose muusikakoolide sõpruskontsert

28. novembril 2017 kell 18.00

Saku mõisa saalis

0:20 C. Czerny „Jutustus“ Kristo Õruste (klarnet, II kl), õp Mart Süda, Mirell Lohk (klaver, IV kl), õp Tiiu Treufeldt (Saku MK)

2:20 R. Pajusaar, “Multifilm” Matilda Teivejõe (klaver, II kl), õp Maiu Roosa (Kose MK)

3:40 L. Berghagen “Karupoeg Fredrikson” akordionistide ansambel: Merili Mutanen, Magnus Prits, Gervin Õun (II kl), õp Karin Sarapuu (Kose MK)

7:10 Trad „The Floral Dance“ vaskpilliansambel: Getrin Tereping (II kl), Iris Tiitus (II kl) ja õp Vallo Mänd (Saku MK)

9:10 E. Grieg „Mäekuninga koopas“ Rasmus Puusepp (fagott, II kl), õp Jakob Peäske, klaveril Georg Mirek King (Saue MK)

11:00 L. van Beethoven „Valss“ Maira Noormägi (ksülofon, II kl), õp Kristjan Mäeots, klaveril Veronika Tamm (Saku MK)

13:00 E. Aarne „ Väike Marss“ Sandra Veinthal (tšello, II kl), õp Riina Erin, klaveril Georg Mirek King (Saue MK)

15:20 E. Tamberg “Öö toob unenäod” Christofer Toom (klaver, III kl), õp Maarja Laas (Kose MK)

17:20 Trad. „Meremeeste laul“ Tristan Seimoja (akordion, II kl), õp Maarika Kõrve (Saku MK)

18:55 A. Marguste “Suutäis pähklišokolaadi” Miia-Maria Vahtel (klaver, III kl) õp Maiu Roosa (Kose MK)

21:00 G. Bizet, II vt avamäng ooperist”Carmen” Robert Nael (fagott, III kl), õp Tarmo Velmet, klaveril Talvi Hunt (Kose MK)

22:30 T. Steiner „Põdrarakend“ Trevor Tarto (klaver, V kl), õp Sirje Subbe-Tamm (Saku MK)25:00 H. Clebanoff “Miljonäride tants” Kirke Savitsch (viiul, V kl) õp Tatjana Günter, klaveril Talvi Hunt (Kose MK)

28:45 H. Lemmik “Tiina” Merili Randma (klaver, IV kl) õp Karin Kivisild (Kose MK)

30:35 J. Kern „Suits läheb sulle silma“ Tuule Mari Kuningas (flööt, V klass), õp Jüri Hargel, klaveril Priidik Purga (Saue MK)

33:50 A. Vinitski Etüüd „Bossa nova“ Kert Adams (kitarr, V kl), õp Siim Kartau (Saku MK)

36:05 A. Korobeinikov “Prelüüd” akordionistide ansambel: Alari Altjõe, Kristofer Pihkanen (IV kl) ja õp Karin Sarapuu (Kose MK)

38:40 M Schmitz „The Ragtime Chicken“ Mirtel Kõluvere (klaver, IV klass), õp Tiina Kalvet (Saue MK)

40:20 C. M. von Weber  Koor ooperist “Nõidkütt”, Kristo Varul (eufoonium, IV kl) õp Olev Roosa, klaveril Maarja Laas (Kose MK)

42:30 N. Rubinstein „Vokk“ Estella Pärn (viiul, V kl), õp Kaari Klesment, klaveril Veronika Tamm (Saku MK)

44:55 H. Rebane “Tants pärast vihma” Alari Altjõe (akordion, IV kl), õp Karin Sarapuu (Kose MK)

47:30 Fr. Seitz “Tarantella“ Meribel Kruusement (viiul, V kl), õp Tatjana Günter, klaveril Talvi Hunt (Kose MK)

50:20 S. Quagenti „Läbi Hispaania“ Kuldar Zilensk (viiul, VI kl, õp Kaari Klesment), Viktor Kostjuk (viiul, V kl,, õp Sirje Müller) Sten Villem Velleste (kitarr, VI kl. õp Agni-Sandia Hallik) Saku MK

54:20 C. Debussy „Väike neeger“ Kaisa Merlin Petuhov (flööt,VII kl), õp Jüri Hargel, klaveril Priidik Purga (Saue MK)

57:00 P. I. Tšaikovski “Napoli tants” viiuldajate ansambel: Kirke Savitsch, Meribel Kruusement (V kl) ja õp Tatjana Günter, klaveril Talvi Hunt (Kose MK)

59:30 B. Haley „Rock Around The Clock“ viiulitel Viktor Kostjuk, Kuldar Zilensk, Ian Erik Uffert, trompetitel Getrin Tereping, Rasmus Raadla, saksofonil Villem Noot, klaveril Trevor Tarto (Saku MK)

1:02:45 K.H. Rebane „Regi Läheb“ Ida Maria Min (akordion, VII kl)õp. Maimu Jõgeda (Saue MK)

1:06:25 J. Berlin „White Christmas“ saksofonikvartett: Carl-Henry Parts, Jan Joonas Tuuna, Villem Noot ja õp Eha Themas (Saku MK)