Sinu seiklus kontserdisaalis

8. novembril (K) läheme õpilastega Estonia kontserdisaali kell 13 algavale ERSO kontserdile “Sinu seiklus kontserdisaalis”. Üritus on mõeldud eelkõige algastme, aga ka eelkooli agaramatele õpilastele. Seiklus sisaldab tutvumist kontserdimajaga, erinevate pillirühmade pillidega, mida on  lubatud kõiki ka oma käega mängida proovida ning Sergei Prokofjevi muusikalise muinasjutu “Petja ja hunt” kuulamist otse laval, esinevate pillimeeste vahel istudes. Kogu ürituse kestvus on 1 tund.

Pileti hind on 8 eurot, milles sisaldub ühtlasi meie poolt tellitud buss. Vajadusel käime bussiga linna ja tagasi sõites läbi Ardust, Orust, Kose-Uuemõisast ja loomulikult Koselt. Soovitame registreerumisega kiirustada, sest piletite arv on piiratud. Kui osalejaid koguneb rohkem kui on kohti, eelistame varem piletiraha maksnuid. Piletiraha palume kanda Tarmo Velmeti arvele EE081700017003026427.

Kuna kontserdile pääsejate valimisel lähtume piletiraha laekumise järjekorrast, soovitame enne teha ülekande ja seejärel täita allolev registreerumiseks vajalik andmevorm.